18 sposobów na zarabianie w internecie (część 1)

Opublikowany przez ☞ Wystawek Oznaczony jako Artykuły
18 sposobów na zarabianie w internecie (część 1)

Przedstawimy 18 sposobów na zarabianie pieniędzy przez internet. Większość z nich nie posiada żadnego progu wejścia, możesz zacząć od teraz.

Zarabiaj na rozwiązywaniu ankiet

Wierz lub nie wierz, ale możesz zarabiać, wypełniając ankiety. Są strony internetowe które płacą za wypełnianie ankiet dla swoich klientów (z reguły dużych marek i firm). Ogłoszenia ze zleceniami tego typu znajdziesz także na Wystawka.net. Ankiety to dobry sposób na uzyskanie opinii o produktach i usługach. Dlatego wiele firm płaci ludziom za wypełnianie ankiet.

Sposoby na szybki zarobek przez internet

Wyszukuj, zarabiaj...

Tak, można zarabiać na przeglądaniu internetu. Wymaga to sporo wolnego czasu, ale są firmy które płacą za wyszukiwanie w Google, Yahoo i Bing. Po prostu zainstaluj rozszerzenie do przeglądarki i zacznij zarabiać. Plusem jest fakt, że w większości przypadków nie ma minimalnego progu co do kwoty wypłaty zarobionych pieniędzy.

☞ Znajdź sposoby na zarabianie on-line na Wystawka.net

Handel na giełdzie - to naprawdę nic trudnego

Innym sposobem zarabiania online jest inwestowanie na giełdach. W przeszłości inwestowanie na giełdzie było trudne i wymagało dużej wiedzy. Obecnie możesz jednak korzystać z platform giełdowych online. Zachowaj ostrożność podczas korzystania z tego typu platform, ponieważ możesz stracić wszystkie pieniądze. Polecamy najpierw zapoznać się z podstawami dotyczącymi inwestowania.

Jak szybko zarobić 100 zł?

Zbuduj własną witrynę internetową

Jeśli wiesz coś o tworzeniu stron internetowych, możesz wykorzystać te umiejętności do generowania pasywnego dochodu online, budując własną stronę internetową (np. bloga). W dzisiejszych czasach tworzenie witryn internetowych jest niezwykle łatwe. Istnieją gotowe rozwiązania jak np. WordPress gdzie wystarczy się zarejestrować i można zacząć pisać. Możesz zarabiać, wstawiając reklamy z Google Ads i innych platform reklamowych.

Czy praca w internecie może dać sensowne zarobki?

Zajmij się sprzedażą online

Innym oczywistym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie jest sprzedaż własnych produktów, także wirtualnych. Chociaż istnieją duże witryny e-commerce, takie jak Amazon i Etsy, które mogą wykonać za Ciebie pracę, możesz również założyć sklep internetowy, wtedy jednak musisz włożyć więcej wysiłku w reklamę. Najprostszym sposobem jest jednak sprzedaż produktów poprzez ogłoszenia online. Zapewni to Tobie jednak znacznie większą kontrolę. Możesz użyć gotowych rozwiązań jak Shoper.pl, aby szybko stworzyć stronę internetową i zacząć sprzedawać produkty od razu.

Zarabiaj na testowaniu stron internetowych i aplikacji

Oprócz ankiet możesz także popularne jest zarabianie na testowaniu aplikacji i witryn internetowych. Strony takie jak UserTesting.com płacą 10 dolarów za każde 20-minutowe wideo zawierające wrażenia z użytkowania danej aplikacji. Rejestracja jest łatwa - wszystko, co musisz zrobić, to przejść przez proces weryfikacji.

Praca przez internet jako praca dodatkowa

Sprzedawaj ebooki i poradniki

Sprawdzonym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie jest sprzedaż ebooków na Amazon lub za pośrednictwem własnej strony internetowej. Wiele osób, od przedsiębiorców internetowych po pisarzy, zarobiło na tym trochę pieniędzy. Amazon zmienił sposób, w jaki ludzie czytają książki i jest najlepszym miejscem do sprzedaży książek cyfrowych, chociaż niekoniecznie na polskim rynku. Najlepszą rzeczą w sprzedaży ebooka jest to, że jest dochód pasywny i długoterminowy. Z reguły sprzedaż utrzymuje się tak długo, jak długo działają reklamy i Twoja strona ma dobrą pozycje w Google.

Sprzedawaj audiobooki

Oprócz tworzenia ebooków, możesz również rozpocząć sprzedaż audiobooków, np. w Audible, który jest numerem jeden w ich sprzedaży.

Zarabianie przez internet w roku 2020 i 2021

Reklamuj za pieniądze

Jeśli posiadasz swoją stronę internetową, bloga, albo nawet stronę na Facebooku zapewne wiesz co to marketing afilacyjny. Niektórzy ludzie zarabiają na tym dużo pieniędzy. Promujesz produkty innych firm i za każdą sprzedaż otrzymujesz prowizję. Marketing afiliacyjny jest rynkiem dość trudnym i w wielu branżach przesyconym, ale nadal możesz zarobić przyzwoitą ilość gotówki. Wiele firm ma programy partnerskie, do których można prosto dołączyć.

Poddaj recyklingowi stare telefony i innych sprzęt elektroniczny

Masz w piwnicy kilka, kilkanaście starych telefonów? Możesz je sprzedawać na stronach internetowych, np. Wystawka.net. Są też wyspecjalizowane strony internetowe zajmujące się recyklingiem telefonów i części zamiennych które po prostu płacą za to co im oddajesz. Nie tylko zarabiasz, ale także sprzątasz swój dom i pomagasz środowisku poprzez recykling elektronicznych rupieci.

Zarabiaj na sprzedaży niepotrzebnych rzeczy

Zacznij zarabiać na drobnych zleceniach

Na Wystawka.net znajdziesz kategorie w których możesz oferować swoje usługi. W zależności od Twoich umiejętności i wiedzy możesz oferować usługi pisania, projektowania graficznego, projektowania stron internetowych, edycji wideo i nie tylko.

Znajdź stałą pracę zdalną

Najlepszym sposobem na zarabianie pieniędzy w Internecie jest znalezienie dobrze płatnych ofert pracy np. na Freelancer lub Upwork. Praca zdalna dzisiaj to niezwykle wygodna forma zarabiania pieniędzy. Wiele ofert pracy znajdziesz także na Wystawka.net Witryny te są idealne do znajdowania pracy w wolnych zawodach. Musisz jednak posiadać i doskonalić swoje umiejętności, aby konkurować z setkami kandydatów, często z krajów azjatyckich, którzy mają dość niskie wymagania płacowe.

Szybki zarobek przez internet dla każdego

Sprzedawaj swoją muzykę

Jeśli lubisz tworzyć muzykę lub śpiewać, których ludzie mogą chcieć posłuchać, możesz zarobić, umieszczając je na Spotify, SoundCloud i innych podobnych witrynach. Platformy te płacą za każde odsłuchanie Twojej piosenki.

Recenzuj muzykę i zarabiaj

Jeśli należysz do osób, które zawsze mają jakieś zdanie na temat artysty lub piosenki, możesz za to zarabiać. Strona slidethepie płaci ludziom za recenzowanie muzyki i innych artysów. Nie oferuje ogromnych zarobków, ale jeśli lubisz recenzować muzykę, to jest dla Ciebie.

Zostań dostawcą jedzenia

Jeśli masz rower, samochód lub motocykl, możesz ubiegać się o pracę jako kurier w firmach takich jak Uber Eats, Wolt, Glovo lub Pyszne.pl. Często nawet nie musisz posiadać własnego pojazdu. Te startupy zatrudniają kierowców do dostarczania jedzenia i innych rzeczy. Jeśli lubisz się przemieszczać i masz dużo wolnego czasu, możesz to łatwo zrobić!

Zacznij jeździć dla Ubera lub Bolta

Masz samochód i trochę więcej czasu? Spróbuj pracować jako kierowca Ubera lub Bolta. To świetny sposób na proste zarabianie pieniędzy. Tylko upewnij się, że Twój samochód spełnia wymagania. I nie zapomnij być miłym dla swoich klientów. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest zła recenzja.

Dorabianie w internecie

Handel domenami

Kupowanie i sprzedawanie nazw domen istnieje od czasów początku internetu. Działa jak rynek nieruchomości, ale w internecie. Kupujesz nazwy domen, które mogą stać się popularne w przyszłości. Niektóre nazwy domen są tanie w zakupie, podczas gdy inne wymagają wyższej ceny. Niestety ten rynek wymaga sporej wiedzy, w innym wypadku zostaniesz z domenami, których nikt nigdy nie kupi.

Wyprzedaj graty z chaty

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki, rozważ sprzedaż starych płyt CD z muzyką, filmami i grami. Możesz je sprzedawać w serwisie Wystawka.net, Allegro, OLX i innych podobnych witrynach. Kolekcjonerzy zawsze szukają tego typu rzeczy, które czasami mają wielką wartość.


Wpisy które mogą Cię zainteresować: