Wystawka.net to nowy, darmowy serwis ogłoszeniowy dla każdego

Opublikowany przez ☞ Wystawek Oznaczony jako Aktualności
Wystawka.net to nowy, darmowy serwis ogłoszeniowy dla każdego

Główną ideą która przyświecała przy tworzeniu Wystawka.net było stworzenie internetowej tablicy ogłoszeniowej z prawdziwego zdarzenia. Rozumiemy przez to przede wszystkim prostotę oraz fakt, aby to ogłoszenia stanowiły serce naszego portalu. Dbamy także o waszą prywatność - na naszej stronie nie znajdziecie ani jednego skryptu śledzącego. Podczas rejestracji nie wymagamy od Ciebie nawet podania adresu e-mail.

Wystawka.net to serwis ogłoszeniowy który nie płynie z głównym nurtem, nasz portal nastawiony jest na prostotę i wygodę użytkowania. Nie śledzimy naszych użytkowników, nie uszczęśliwiamy na siłę zbędnymi funkcjami, nie zmuszamy do instalowania aplikacji.

☞ Sprawdź ogłoszenia na Wystawka.net

Kryptowaluty. Zachęcamy i ośmielamy naszych użytkowników - zarówno wystawców jak i kupujących - do korzystania z kryptowalut. Przy dodawaniu ogłoszenia możesz zdefiniować jakie kryptowaluty akceptujesz. Wystawka.net nie pośredniczy w płatnościach.

Ogłoszenia zweryfikowane. Wystawka.net to jeden z niewielu portali ogłoszeniowych który oferuje opcję dodania ogłoszenia jako „zweryfikowanego”. Na czym polega weryfikacja? Wystawca (sprzedający) musi dodać przynajmniej jedno zdjęcie, na którym widoczny jest przedmiot sprzedaży (lub osoba, w przypadku anonsów) wraz z kartką z aktualną datą oraz napisem „Wystawka.net”.

Zapraszamy naszych użytkowników do zapoznania się z ogłoszeniami i liczymy, że nasz portal spełni wasze oczekiwania.


Wpisy które mogą Cię zainteresować: